FLY.PL – Wyjątkowy Agent Exim Tours Polska

Autor: Joanna Malinowska, Data publikacji:

Z przyjemnością informujemy, że FLY.PL zostało wyróżnione tytułem „Wyjątkowy Agent” przez Exim Tours Polska. Dyplom został przyznany za wysoką sprzedaż i wkład w promocję marki w 2018 roku w regionie centralno-wschodnim. Dziękujemy!

Exim Tours Polska, należące do niemieckiej Grupy Kapitałowej REWE Group, może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem w organizacji wczasów i wycieczek. Od początku działalności biuro specjalizuje się w ofercie łączącej dobry standard w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ofercie touroperatora znajduje się szeroki wachlarz ofert na wczasy Last Minute. Luksusowe resorty All Inclusive w Egipcie, słoneczna Malta, a także orientalna Jordania i Maroko – to tylko kilka propozycji na wakacje w niskiej cenie.

Exim Tours oferuje również niezwykle ciekawe wyjazdy egzotyczne. Wśród kierunków znajdziemy i te bliższe, jak fascynujące Emiraty Arabskie, i dalsze jak Tajlandia, Wietnam, Sri Lanka, Bali. Touroperator organizuje także wakacje w rajskich destynacjach - idealnych na Zimę 2019 (Dominikana, Malediwy, Mauritius, Karaiby i wiele innych).

Lato 2019 z Exim Tours Polska to ogromny wybór ofert m.in. w Grecji, Hiszpanii, na Cyprze Północnym oraz w Portugalii. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą biura!

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL