Neckermann

FLY.PL – autoryzowany Agent Neckermann 2019

Autor: Magdalena Łysik, Data publikacji:

Fly.pl od wielu lat jest autoryzowanym agentem Neckermann Podróże – biura oferującego bogatą ofertę wycieczek we wszystkie strony świata

Neckermann to biuro podróży, które jest częścią największego organizatora wycieczek w Europie z długoletnim doświadczeniem, czyli Thomas Cook Group. Neckermann to biuro, które koncentruje się na wysokiej jakości świadczonych usług, dzięki czemu jest jednym z liderów na polskim rynku w organizowaniu wypoczynku.

Neckermann Wczasy i Wakacje

Na Fly.pl dostępne są już wycieczki biura podróży na najbliższy sezon wakacyjny. Neckermann na Lato 2019 oferuje szeroki wybór ciekawych wycieczek w Europie, Afryce, Azji oraz na Karaibach. Warto zapoznać się z ofertą Neckermann wakacji w Hiszpanii, Turcji czy Tunezji. Biuro przygotowało też bogatą ofertę wycieczek do Grecji z Neckermann oraz liczne propozycje na rodzinne wczasy w Bułgarii czy urlop we Włoszech.

Egzotyka z Neckermann

Wśród egzotycznych wakacji Neckermann znajdziemy wycieczki do Kenii, Meksyku czy Dominikany. Z tym biurem podróży odwiedzimy też takie miejsca jak Tajlandia, Sri Lanka oraz Wietnam, Kuba i Zanzibar. W ofercie Neckermann Podróże dostępne są sprawdzone hotele wysokiej jakości, cieszące się popularnością wśród naszych Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Neckermann Lato 2019 Sprawdź!

Tia Mariahotel 3-gwiazdkowy

1 047 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

7 dni od 05.05.2019 - Kraków

House Uricahotel 3-gwiazdkowy

1 251 

Chorwacja, Wyspa Pag

7 dni od 02.05.2019 - Poznań

Daphne (Paphos)hotel 3-gwiazdkowy

1 343 

Cypr, Paphos

7 dni od 20.11.2019 - Kraków

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL