Wyróżnienie od Coral Travel Wezyr Holidays

Autor: Karina Wiosna, Data publikacji:

FLY.PL zostało nagrodzone statuetką Starway Tourism Awards za bardzo dobrą sprzedaż oferty Coral Travel w sezonie 2018 w kategorii Portale i Biura Sieciowe. Dziękujemy!

Coral Travel Wezyr Holidays to biuro, będące częścią międzynarodowego koncernu OTI Holding – jednego z liderów branży turystycznej na świecie. Na polskim rynku firma działa od 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu wyjazdów, Coral Travel Wezyr Holidays cieszy się dużą renomą wśród klientów.

Touroperator specjalizuje się w wakacjach w Turcji. Wysokiej klasy hotele z urozmaiconą formułą All Inclusive, polskojęzycznymi animacjami i aquaparkami z promocyjnej oferty na Lato 2019 spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających gości. W sezonie wakacyjnym dostępne są również wyjazdy do Hiszpanii, Bułgarii oraz Grecji.

Coral Travel Wezyr Holidays przygotował także bogatą ofertę na urlop Last Minute w bardzo atrakcyjnych cenach. Spragnionym słońca polecamy wczasy w Egipcie, a poszukującym 100% relaksu hotele 5* premium w Turcji.

Coral Travel Wezyr Holidays
Coral Travel Wezyr Holidays

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL