Grecos Holiday

Nagroda Najlepszy Agent e-commerce 2018!

Autor: Marta Rolbiecka, Data publikacji:

Z ogromną przyjemnością informujemy, że FLY.PL po raz trzeci z rzędu zostało nagrodzone tytułem „Najlepszy Agent e-commerce” przez biuro podróży Grecos Holiday. Dziękujemy!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas corocznego, uroczystego spotkania Adventure Grecos, które tym razem zostało zorganizowane na malowniczej wyspie Kos.

Grecos Holiday to jeden z liderów touroperatorów w Polsce. Od kilkunastu lat biuro specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Grecji. Już od 15 sezonów Grecos przemierza Helladę wzdłuż i wszerz, odkrywając nowe zakątki tego fascynującego kraju i organizując prawdziwe Wielkie Greckie Wakacje.

W ofercie touroperatora znajduje się kilkaset starannie dobranych hoteli i pensjonatów. Pośród nich klienci do wyboru mają wszystkie rodzaje wyżywienia. Od apartamentów z samymi śniadaniami lub bez wyżywienia dla miłośników zwiedzania, przez oferty ze śniadaniami i obiadokolacjami, po lubianą i wygodną formułę All Inclusive.

Greckie wakacje z Grecosem to najpopularniejsze destynacje, jak Kreta, Rodos, czy Zakynthos. W ofercie biura znajdują się również mniej znane greckie wyspy (np. Kefalonia, Lefkada) oraz kurorty w Grecji kontynentalnej (na Riwierze Olimpijskiej, Peloponezie czy Attyce). Oprócz Grecji, Grecos Holiday oferuje m.in. wczasy na Cyprze.

Wyjazdy z Grecosem to również niezliczone atrakcje. Co roku biuro organizuje polskojęzyczne animacje, a dla najmłodszych gości organizowany jest Klub Delfinki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Grecos Holiday na Lato 2019!


Thalerohotel 3-gwiazdkowy

1 130 

Grecja, Lefkada

-13% 1310

7 dni od 24.05.2019 - Katowice

Akrotirihotel 3-gwiazdkowy

1 150 

Grecja, Kefalonia

-5% 1220

7 dni od 23.05.2019 - Katowice

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL