Grecja na PGE Narodowym – zapraszamy!

  Komunikaty
  Maciej Strzelecki
  Grecka Panorama – największe wydarzenie dla miłośników Grecji! Zapraszamy na targi promujące grecką turystykę, kuchnię i kulturę 1-2 grudnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie!

  Grecka Panorama to z niecierpliwością oczekiwane wydarzenie przez pasjonatów Grecji, kultury i kuchni śródziemnomorskiej. To wyjątkowa okazja, by poczuć greckie smaki podczas GREEK FOOD SHOW, spróbować lokalnych win razem z WINE EXPO POLAND a przede wszystkim doskonała okazja, by zaplanować idealne Wakacje w Grecji z Fly.pl!

  Festiwal greckich smaków

  Oliwa, sery, wino i produkty najwyższej jakości – na Greckiej Panoramie będziecie mogli poczuć prawdziwe smaki Grecji prosto od lokalnych producentów. To wydarzenie skupia wszystkich miłośników kuchni śródziemnomorskiej, którzy tęsknią za smakiem świeżych oliwek i tradycyjnego wina. Możecie też liczyć też na atrakcyjne konkursy z nagrodami, zapisać się na degustacje win i pokazy kulinarne z Teo Vafidisem i Kubą Korczakiem.

  Zaplanuj Greckie Wakacje

  Grecka Panorama to doskonała okazja, by zaplanować urlop na Lato w Grecji. Na tym wydarzeniu będziecie mogli spotkać naszych Ekspertów Wakacyjnych specjalizujących się w greckich podróżach i skorzystać z ich doświadczenia w planowaniu urlopu w najpiękniejszych regionach Grecji. We FLY.PL możecie zarezerwować wakacje organizowane przez wszystkie renomowane biura podróży z gwarancją najniższej ceny na rynku i pełną dostępnością najlepszych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wyjazdów do Grecji kontynentalnej i na zachwycające wyspy greckie.

  Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie Greckiej Panoramy www.greckapanorama.com

  Do zobaczenia przy stoisku Fly.pl!

  Pobierz bezpłatne zaproszenie na Grecką Panoramę!

  FLY.PL