TVN24 BiS – wyjazdy na Święta i Sylwester

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

Gdzie Polacy spędzają święta i sylwester za granicą. Wywiad z Marzeną Jarnot Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl na temat wyjazdów świątecznych do ciepłych krajów

Największą popularnością wśród wyjazdów na Święta Bożego Narodzenia cieszą się kierunki egzotyczne. Obserwujemy wzrost zainteresowania wakacjami w tym okresie do Dominikany, Gambii, Kenii, Tajlandii czy na Zanzibar. Marzena Jarnot radzi, że warto zwrócić uwagę na atrakcyjne rabaty w ofercie egzotycznych wycieczek Last Minute.

Święta i Sylwester – blisko i ciepło

Co jest hitem sezonu świątecznego? Ekspert Wakacyjny Fly.pl podpowiada, że są to Sylwester w Egipcie, Malta i Święta na Wyspach Kanaryjskich – wybierane ze względu na świetne ceny, krótki lot i przyjemną pogodę. Ile trzeba zapłacić za wakacje w Święta? – Niecałe 2000 złotych za wyjazd tygodniowy na święta do ciepłych krajów np. na Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania), również do Egiptu – mówi Marzena Jarnot. Jak się okazuje, jest to nieznacznie wyższa kwota niż ta, którą przeznaczamy na świąteczne przygotowania.

Sylwester w Europie od kilkuset złotych!

City Break autokarem, czyli wycieczki na Sylwester w Europie: Praga, Budapeszt, Wenecja, Wiedeń czy Paryż – w ofercie Fly.pl znajdziecie całe mnóstwo kilkudniowych wyjazdów, które często wybierane są przez naszych Klientów ze względu na jarmarki świąteczne i atrakcyjne pakiety zawierające imprezy sylwestrowe. Wolne dni to doskonała okazja, by zwiedzić największe europejskie miasta i spędzić Sylwestra w innym klimacie.

wycieczki na Sylwester i Nowy Rok wyjazdy na święta wywiad z Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl

FLY.PL