Najbardziej wpływowe osoby w turystyce w 2018

  Media o nas
  Maciej Strzelecki
  Prezes Fly.pl Grzegorz Bosowski zajmuje wysokie miejsce w rankingu najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w 2018 roku

  Portal Wasza Turystyka opublikował coroczny ranking 100 osób, które wywierają największy wpływ na polską turystykę. Zebrane jury ekspertów miało za zadanie wybranie 30 osób, które ich zdaniem dzięki swojej pracy i dokonaniom zawodowym przyczyniają się do rozwoju branży turystycznej.

  Wśród kryteriów wzięto pod uwagę: wpływ na kształtowanie procesów i struktur polskiej turystyki, przyczynianie się do osiągania sukcesu przez polską turystykę, posiadane zasoby finansowe (własne lub organizacji, firmy przez daną osobę zarządzanej), wpływ na zatrudnienie ludzi, medialność, wiarygodność, popularność oraz wizerunek.

  Prezes Fly.pl Grzegorz Bosowski ponownie znalazł się wśród 30 najbardziej wpływowych osób, w tym roku na wysokim 23 miejscu

  Szef jednego z najważniejszych internetowych biur podróży online, co krok udowadnia, że handel internetowy nie ma dla niego tajemnic. Rozwinął umiejętności medialne, jest postacią coraz bardziej rozpoznawalną, lubianą w branży. […] Konsekwentnie realizuje swoją strategię i jest na czasie z najnowszymi narzędziami sprzedaży internetowej” – uzasadniają swój wybór eksperci.

  Tegoroczna pozycja w rankingu to wyższe miejsce niż w latach ubiegłych. Grzegorz Bosowski w 2017 roku znalazł się na 25, a w 2016 na 30 miejscu najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce.

  Zachęcamy do zapoznania się z raportem: WaszaTurystyka.pl
  FLY.PL