Egipt Zima 2019

  Egipt z Exim Tours w sezonie Zima 2018/19

  Aktualności
  Renata Wielgopolanin
  Egipt to jeden z najlepszych, bliskich kierunków na urlop Last Minute. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać się tam zimą z biurem podróży Exim Tours Polska

  Egipt to prawdziwy hit wśród wycieczek Last Minute. Wysoka temperatura, niezbyt długi lot oraz wysokiej klasy hotele z bogatą formułą All Inclusive w bardzo atrakcyjnej cenie kuszą turystów spragnionych ciepła i słońca. Biuro podroży Exim Tours Polska w sezonie jesień-zima 2018/2019 oferuje również ciekawą ofertę wyjazdów łączących zwiedzanie starożytnych zabytków z relaksem w egipskich kurortach oraz duży wybór wycieczek fakultatywnych. Nurkowanie na pięknych rafach koralowych, rejsy po Nilu, city tour – poznaj wszystkie oblicza Egiptu z Exim Tours!

  Rejsy po Nilu

  Wszystkim wielbicielom odkrywania starożytnych zabytków, którzy chcą wybrać się do Egiptu zimą polecamy wycieczki objazdowe w Egipcie z Exim Tours „Sfinks” z rejsem po Nilu z oferty Exim Tours. Program zwiedzania obejmuje m.in. Luksor i Dolinę Królów, liczne świątynie (Amona w Karnaku, Horusa w Edfu, Sobka w Kom Ombo) oraz Asuan. W ramach wycieczki fakultatywnej można zwiedzić także jeden z najwspanialszych zespołów świątynnych w Egipcie – Abu Simbel. Spragnionym relaksu i dłuższego korzystania z wspaniałej pogody polecamy przedłużenie urlopu o tygodniowe wczasy w wybranym hotelu w Hurghadzie lub Marsa Alam.

  Egipt – wycieczki

  Wybierasz się na wczasy do Egiptu? Wykorzystaj część zimowego urlopu na odkrywanie atrakcji w okolicach kurortu, w którym się zatrzymasz. Exim Tours Polska oferuje szeroki wybór ciekawych wycieczek fakultatywnych z Hurghady, Marsa Alam oraz Sharm El Sheikh.

  Egipt jest jednym z najlepszych miejsc dla wielbicieli sportów wodnych i nurkowania. W ramach wycieczek fakultatywnych z Sharm El Sheikh czy Hurghady można m.in. zejść po raz pierwszy pod wodę z instruktorem (tzw. Intro), wziąć udział w certyfikowanym kursie nurkowania. Licencjonowani płetwonurkowie mogą natomiast wykupić pakiety nurkowe na jeden lub kilka dni. Osobom, które wolą snurkować lub chcą zobaczyć koralowce bez wchodzenia pod wodę polecamy rejsy połączone z pływaniem (np. na Wyspę Tiran z Sharm El Sheikh lub Wyspę Giftun z Hurghady) oraz wycieczki statkami ze szklanym dnem (Seascope).

  W ofercie Exim Tours są również wycieczki podczas których można poznać atrakcje danego kurortu (Citytour) oraz najważniejsze miejsca całego regionu. Z Hurghady polecamy wyjazd do Kairu (zwiedzanie m.in. Piramid w Gizie, Muzeum Kairskiego i Starego Kairu) oraz Luksoru. Do popularnych wycieczek z Marsa Alam należy Asuan lub 2-dniowa wyprawa do Abu Simbel. Z Sharm El Sheikh polecamy wybrać się na Górę Mojżesza i do Klasztoru św. Katarzyny. Dużą popularnością cieszą się także wycieczki do Jerozolimy oraz zachwycającej Petry w Jordanii.

  FLY.PL