Malta na lato 2016? To musisz wiedzieć!

  Aktualności
  Kamila Mackiewicz
  Jedno z najmniejszych państw świata i tysiące możliwości na niezapomniane wakacje!

  Malta to kraj, który oferuje dużo więcej turystom, niż mogą sobie wyobrazić, i to na tak niewielkiej powierzchni! Znajdziecie tu jedne z najstarszych obiektów zbudowanych przez człowieka, a niektórzy próbują odnaleźć tu ślady mitycznej krainy, Atlantydy, zniszczonej przez trzęsienie ziemi i zatopionej przez wodę. Śródziemnomorski klimat, lazurowe morze, piaszczyste plaże, bujna roślinność i poczucie bezkresu sprawi, że poczujecie się tu jak w raju. Jeśli obudzicie w sobie duszę prawdziwego odkrywcy, położone w pobliżu malutkie wyspy Gozo i Comino, to doskonała okazja, aby zobaczyć jeszcze więcej. Na tych, którzy kochają spędzać aktywnie czas, czeka szeroka oferta sportów wodnych i profesjonalnie wypożyczalnie sprzętu do windsurfingu czy kitesurfingu.

  Stolica Malty, Valletta to 320 zabytków! Majestatyczne świątynie, pałace, fortece, obwarowania miejskie – odkryjecie tu niezwykłe budowle, które w połączeniu z malowniczym krajobrazem, tworzą idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Odnajdą się tu osoby, które chcą wypocząć z rodziną, jak i pary, które marzą o spędzeniu romantycznych chwil we dwoje.

  Jedna z najpopularniejszych plaż, Golden Bay, która czaruje lazurowo-błękitnym kolorem morza, to miejsce, które każdy powinien odwiedzić. Maltę, spośród wszystkich wysp, wyróżniają mieszkańcy, którzy są uśmiechnięci, życzliwi i cieszą się, że ludzie z całego świata przyjeżdzają, aby podziwiać ich malutką ojczyznę. Pomylicie drogę, zgubicie się między wąskimi uliczkami - możecie być pewni, że ktoś z przyjemnością wskaże wam, gdzie powinniście pójść, przy okazji opowiadając kilka ciekawych historii. Jeśli szukacie niskobudżetowych wczasów, sprawdźcie nasze oferty last minute. Nie możecie doczekać się lata i myślami opalacie się na piaszczystej plaży? Zobaczcie nasze wyjazdy na majówkę.

  Udanego wypoczynku życzy zespół FLY.PL

  Słoneczne wakacje na Malcie!

  FLY.PL