Najlepsze propozycje na długie weekendy 2017

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

Majówka w Grecji, długi weekend czerwcowy w Albanii, a może listopad na słonecznej Dominikanie?

Miękki piasek pod stopami, lazurowe morze, kuchnia doprawiona słońcem i zapierający dech w piersiach krajobraz…Czy Wy też tęsknicie za wakacjami i marzycie o tym, aby zarumienić skórę przed sezonem? Układ kalendarza w tym roku będzie niezwykle łaskawy, dzięki czemu okazji, aby wziąć 3-4 dni urlopu i wyjechać na 10-dniowe wakacje, będzie więcej niż zazwyczaj! Tętniąca życiem Hiszpania, malownicza Grecja, tajemnicza Albania, a może egzotyczna Kuba?

Długie weekendy w 2017 roku!

Od 29 kwietnia do 7 maja – 3 dni urlopu to 9 wolnych dni! Jeśli kochacie wyjeżdżać na majówkę, bądźcie pierwsi z wnioskiem urlopowym! Na spragnionych słońca czeka Egipt, Turcja, Cypr czy Grecja, a na tych którzy kochają wycieczki objazdowe Rzym, Paryż czy magiczny Budapeszt.

Od 10 czerwca do 18 czerwca – 4 dni urlopu to 9 wolnych dni. Czerwiec to idealny miesiąc na podróże dla osób, które chcą połączyć plażowanie ze zwiedzaniem. Bezpośrednie połączenia z polskich miast sprawiają, że kilka godzin lotu dzieli Was od wypoczynku ( lot do Bułgarii trwa nawet 1 godzinę i 30 minut)!

Od 12 sierpnia do 20 sierpnia – 4 dni urlopu to 9 wolnych dni. Sierpień to idealna okazja, aby wyjechać na wakacje i odpocząć od codziennych obowiązków. Szeroki wybór kierunków sprawia, że pojechać można wszędzie! Warto wziąć pod uwagę, że jest to środek sezonu, więc warto zarezerwować wakacje wcześniej i skorzystać z atrakcyjnych cen w przedsprzedaży wycieczek– niższa kwota zaliczki, gwarancja niezmiennej ceny i rabaty nawet do 40%! Od 23 grudnia do 1 stycznia – 3 dni urlopu to 10 wolnych dni. Wyjazdy w okresie świątecznym cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Jeśli chcecie odetchnąć od wigilijnych przygotowań i budować zamki z piasku, odwiedźcie z nami Dominikanę, Wyspy Zielonego Przylądka, Kubę lub Wyspy Kanaryjskie. Ahoj przygodo!

Bruskoshotel 2-gwiazdkowy

999 

Grecja, Korfu

5 dni od 28.04.2019 - Poznań

Larcohotel 2-gwiazdkowy

1 022 

Cypr, Larnaka

5 dni od 02.05.2019 - Warszawa

Mountain Viewhotel 3-gwiazdkowy

1 059 

Cypr, Cypr Północny

5 dni od 02.05.2019 - Warszawa

Flora Maria Annexhotel 2-gwiazdkowy

1 073 

Cypr, Ayia Napa

5 dni od 26.04.2019 - Warszawa

wyjazdy na długie weekendy

FLY.PL