Macedonia nowy kierunek na wakacje!

  Aktualności
  Beata Gizak
  Przepiękna Macedonia zaprasza na wakacje! Odkryj nowy kierunek wśród najciekawszych ofert na lato! Zobacz wspaniałe Bałkany w innej odsłonie

  Zielone lasy, lazurowe, zapierające dech w piersiach jeziora, majestatyczne góry i niepowtarzalna bałkańska atmosfera – Macedonia, owiana nutką tajemnicy, zaprasza na wakacje! Jednym z najpiękniejszych miast, które kradnie serca turystom z całego świata, jest Ochryda. Właśnie tu znajduje się słynne Jezioro Ochrydzkie, najstarsze na kontynencie europejskim. Bardzo dobra baza hotelowa, infrastruktura oferująca liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi oraz dziewicza przyroda gwarantują błogie, beztroskie wakacje. Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zabytki, takie jak cerkiew św. Zofii, gdzie znajdują się freski z XI wieku czy ruiny starożytnego teatru sprawią, że swoje miejsce odnajdą tu miłośnicy odkrywania antycznego świata.

  Coraz popularniejsze stają się wakacje na Bałkanach. Polskie biura podróży oferują bezpośredni przelot z Polski do Macedonii. Jeśli planujecie rodzinne wakacje, nie musicie się obawiać, że wasze pociechy będą zmęczone podróżą. Ten piękny kraj możecie odwiedzić z biurem podróży Rego-Bis, Itaka albo Rainbow Tours. Możecie również skorzystać z wycieczek objazdowych do Macedonii, które pozwalają odkryć również Grecję, Bułgarię, Albanię, Serbię czy coraz częściej wybieraną Czarnogórę.

  Macedonia - słoneczne wakacje na Bałkanach!

  Wakacje na Bałkanach – dowiedz się więcej »

  Chorwacja 2020 – gdzie najlepiej pojechać na wakacje? Poznaj najpiękniejsze miejsca w Chorwacji: Dalmacja Północna i Południowa, Wyspy Istria, Brac i Hvar. Odkryj piękno Chorwacji!
  Czarnogóra to prawdziwa „Bałkańska Czarna Perła”. Wymarzone miejsce na wakacje, które urzeknie każdego! Podpowiadamy, gdzie się zatrzymać i co zobaczyć w pięknej Czarnogórze.
  FLY.PL