Grecja wakacje wczasy

  Grecka Panorama na PGE Narodowym! Zapraszamy

  Komunikaty
  Renata Wielgopolanin
  Zaplanuj wakacje w Grecji, spróbuj lokalnej kuchni i poczuj wakacyjny klimat na stadionie PGE Narodowy w Warszawie! Zapraszamy na targi Grecka Panorama 7-8 grudnia!

  Grecka Panorama na dobre wpisała się w kalendarzu wszystkich miłośników Grecji. To największe w Polsce targi dedykowane greckiej turystyce, kulturze i kuchni. Tegoroczna, 5 edycja wydarzenia odbędzie się w weekend 7-8 grudnia na stadionie PGE Narodowy w Warszawie!

  Leć na greckie wakacje

  Grecka Panorama to najlepsze miejsce, by zaplanować kolejne wyjazdy do Grecji. Na targach spotkacie Ekspertów FLY.PL, który z przyjemnością pomogą wybrać region na Lato 2020. Na FLY.PL do wyboru są setki ofert – na każdą kieszeń i każdą okazję. Rodzinne wakacje na wyspach greckich, plażowanie w najpiękniejszych regionach Grecji kontynentalnej, wczasy All Inclusive i wycieczki objazdowe organizowane przez renomowanych touroperatorów. Przygotowaliśmy również konkursy z supernagrodami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

  Prawdziwe smaki Grecji!

  Nieodłączną częścią Greckiej Panoramy jest również GREEK FOOD SHOW. Podczas targów nie zabraknie pokazów kulinarnych i degustacji najlepszych smakołyków. Jest to również świetna okazja, by zapełnić spiżarnię w najwyższej jakości, certyfikowane greckie produkty od lokalnych producentów. Oliwki, sery, oliwy extra virgin, miody, przyprawy oraz wina – Grecka Panorama to idealne wydarzenie dla wszystkich tęskniących za śródziemnomorskimi smakami.

  Pobierz bezpłatne zaproszenie na Grecką Panoramę!

  Lato 2020 w Grecji – zobacz oferty!

  FLY.PL