Grecka panorama - targi

  Grecka Panorama – zapraszamy na targi

  Komunikaty
  Maciej Strzelecki
  Zaplanuj wymarzone wakacje w Grecji! Odbierz bezpłatne zaproszenie i odwiedź PGE Narodowy między 2 a 3 grudnia

  Najlepsze oferty wakacyjne, prezentacje poszczególnych regionów i wysp, pokazy kulinarne, warsztaty dla dzieci – to tylko część atrakcji czekających na Ciebie 2-3 grudnia w PGE Narodowy w Warszawie podczas Greckiej Panoramy. Zapraszamy do odwiedzenia targów i stoiska FLY.PL!

  Grecka Panorama – prawdziwe smaki Grecji!

  Grecka Panorama i Cypr” to wyjątkowe wydarzenie, które wpisało się na listę corocznych imprez turystycznych. Po raz trzeci targi będą promowały grecką turystykę, kuchnię i kulturę. Podczas Greckiej Panoramy będzie okazja by zapoznać się z prezentacjami poszczególnych regionów i wysp oraz zarezerwować najlepsze oferty na Wakacje. Udział w targach to także możliwość wybrania się w niezwykłą wirtualną podróż po Grecji. Dodatkowo przygotowano pokazy kulinarne i warsztaty kulinarne dla dzieci, „Olive Oil Bar” i stoiska z certyfikowanymi produktami prosto od greckich producentów oraz konkursy i loterie z nagrodami.

  Grecja – zaplanuj wymarzone wakacje z FLY.PL

  FLY.PL po raz kolejny ma zaszczyt być partnerem targów „Grecka Panorama i Cypr”. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będzie możliwość zaplanowania kolejnego urlopu. Z mysla o naszych Klientach przygotowaliśmy niespodziankę. Każda osoba, która podczas imprezy dokona rezerwacji wakacji w Grecji lub na Cyprze otrzyma od nas aż 5 000 dodatkowych punktów PAYBACK! Na FLY.PL znajdują się wyjazdy organizowane przez czołowych touroperatorów; wczasy z all inclusive na Krecie i Korfu oraz oferty Last Minute w Larnace.

  FLY.PL udostępnia również darmowe zaproszenia na targi Grecka Panorama! Jedyne co trzeba zrobić, to kliknąć TUTAJ i pobrać bezpłatną wejściówkę!

  Do zobaczenia w pierwszy weekend grudnia na PGE Narodowym!

  FLY.PL