Coral Travel Wezyr Holidays

  Nagroda od Coral Travel Wezyr Holidays

  Komunikaty
  Joanna Malinowska

  Z przyjemnością informujemy, że FLY.PL zostało wyróżnione statuetką Starway Tourism Awards za bardzo dobrą sprzedaż oferty Coral Travel Wezyr Holidays w sezonie 2017 w kategorii „Portale i Biura Sieciowe”! 

  Coral Travel Wezyr Holidays to firma, która stanowi część międzynarodowego koncernu OTI Holding - jednego ze światowych liderów branży turtystycznej, działającego od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych wycieczek i co roku biuro podróży przygotowuje atrakcyjne oferty podróży do Turcji, która jest kierunkiem flagowym i szczególnie chętnie wybieranym przez turystów, również na Lato 2018, a także Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egiptu oraz w różne egzotyczne miejsca.

  Oferty Coral Travel Wezyr Holidays budzą duże zainteresowanie wśród klientów ze względu na szeroki wybór hoteli z animacjami w języku polskim i doświadczonymi animatorami, a także przez liczne atrakcje szczególnie polecane na rodzinne wyjazdy z dziećmi

  Przyznana nagroda jest dużym wyróżnieniem, za które serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegała równie pomyslnie. 

  Nagrodę odebrał Grzegorz Bosowski, Prezes Zarządu FLY.PL.

  Zespół FLY.PL

  FLY.PL