Nagroda od Coral Travel Wezyr Holidays

Data publikacji:

Z przyjemnością informujemy, że FLY.PL zostało wyróżnione statuetką Starway Tourism Awards za bardzo dobrą sprzedaż oferty Coral Travel Wezyr Holidays w sezonie 2017 w kategorii „Portale i Biura Sieciowe”! 

Coral Travel Wezyr Holidays to firma, która stanowi część międzynarodowego koncernu OTI Holding - jednego ze światowych liderów branży turtystycznej, działającego od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych wycieczek i co roku biuro podróży przygotowuje atrakcyjne oferty podróży do Turcji, która jest kierunkiem flagowym i szczególnie chętnie wybieranym przez turystów, również na Lato 2018, a także Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egiptu oraz w różne egzotyczne miejsca.

Oferty Coral Travel Wezyr Holidays budzą duże zainteresowanie wśród klientów ze względu na szeroki wybór hoteli z animacjami w języku polskim i doświadczonymi animatorami, a także przez liczne atrakcje szczególnie polecane na rodzinne wyjazdy z dziećmi

Przyznana nagroda jest dużym wyróżnieniem, za które serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegała równie pomyslnie. 

Nagrodę odebrał Grzegorz Bosowski, Prezes Zarządu FLY.PL.

Zespół FLY.PL

nagrody

FLY.PL