Sun&Fun

Wyróżnienie od Biura Podróży Sun&Fun

Autor: Daniel Grębowski, Data publikacji:

Rzetelność i profesjonalizm – tymi słowami można w skrócie opisać FLY.PL. Z przyjemnością informujemy, że obie cechy naszej działalności zaowocowały otrzymanym wyróżnieniem od biura podróży Sun&Fun. Cieszymy się, że wysoka jakość obsługi klienta oraz wzorowa współpraca z touroperatorami zostały po raz kolejny nagrodzone.

Sun&Fun cieszy się ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku turystycznym. Od 2004 roku oferuje wyjazdy do Egiptu, Bułgarii, Turcji, Grecji, Hiszpanii oraz Maroka. Dzięki współpracy z najlepszymi hotelami oraz dbałości o wysoką jakość świadczonych usług i regularnie szkolony personel biuro podróży szybko zyskało sympatie klientów oraz pozycję jednego z czołowych touroperatorów w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami Sun&Fun! Na szczególną uwagę zasługują pobyty Last Minute w słonecznym Egipcie. Duży wybór wysokiej jakości hoteli z urozmaiconą formułą All Inclusive i gwarancja ładnej pogody to świetny pomysł na jesienno-zimowy wypoczynek. Sun&Fun oferuje już także szeroki wachlarz wyjazdów m.in. do Bułgarii, Grecji i Turcji na Lato 2018.

Pozdrawiamy,
Zespół FLY.PL

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL