Rainbow logo
  Logo Rainbow

  Tytuł Prestiżowego Agenta Rainbow dla FLY.PL

  Komunikaty
  Monika Czubacka
  FLY.PL zostało wyróżnione tytułem Prestiżowy Agent za najwyższą sprzedaż w sezonie 2018/2019, wysoki poziom obsługi klienta oraz wkład w promocję marki Rainbow

  Biuro podróży Rainbow od prawie 30 lat zabiera swoich klientów w najdalsze zakątki świata a także w bardziej popularne destynacje tj: Hiszpania, Grecja i Egipt. W ofercie touroperatora znajdziemy ciekawe oferty Rainbow Last Minute m.in. do Chorwacji, Portugalii i na Wyspy Kanaryjskie. W zależności od pory roku możemy wybrać letni wypoczynek, egzotyczną przygodę czy na narty zimą z Rainbow.

  Rainbow to gwarancja udanego wypoczynku! Biuro podróży jest znane z wysokiego poziomu usług, specjalizuje się w wycieczkach objazdowych. Z Rainbow możemy się wybrać na zwiedzanie Budapesztu, Malty lub wyruszyć do Rumunii szlakiem hrabiego Drakuli. Rainbow wycieczki objazdowe są organizowane również w egzotyczne kierunki np. do Meksyku, Tajlandii, na Sri Lankę. W przypadku niektórych destynacji możemy połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem korzystając z formuły 7 + 7.

  Fani beztroskich wakacji znajdą w ofercie Rainbow szeroki wybór hoteli, również z bogatą formułą All inclusive. W czołówce miejsc wybieranych na tego typu wypoczynek z biurem podróży Rainbow znajduje się Turcja, Grecja i Bułgaria. Z oferty możemy wybrać mniej oczywiste miejsca na wakacje All Inclusive, takie jak Kenia z Rainbow czy Malediwy.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura podróży Rainbow na Lato 2020!

  FLY.PL