Mouzenidis Travel Polska

  FLY.PL z wyróżnieniem od Mouzenidis Travel

  Komunikaty
  Marta Rolbiecka
  Z przyjemnością informujemy, że FLY.PL otrzymało dyplom za profesjonalną współpracę i wkład w rozwój oraz promowanie Mouzenidis Travel na polskim rynku. Nasze biuro zajęło również pierwsze miejsce za najlepszą sprzedaż oferty Lato 2019 z lotniska w Warszawie. Dziękujemy za wyróżnienie!

  Mouzenidis Travel Polska to część największej greckiej grupy turystycznej, działającej na świecie od ponad 20 lat, a w Polsce od 2015 roku. Grupa Mouzenidis dysponuje własną linią lotniczą, autobusami transferowymi oraz siecią hotelową.

  Touroperator specjalizuje się w organizacji wakacyjnych wycieczek samolotem do słynnych kurortów w Grecji – zarówno części kontynentalnej, jak i najpiękniejszych greckich wyspach. W ofercie biura znajduje się również szeroki wachlarz hoteli i apartamentów z dojazdem własnym w Grecji, na Cyprze, w Gruzji, a zimą również w narciarskim regionie Bułgarii.

  Na Wakacje 2020 Mouzenidis Travel przygotowało ofertę wycieczek na uwielbiane przez turystów Greckie Wyspy – Kretę oraz Zakynthos oraz mniej znaną, przepiękną Thassos. W części kontynentalnej Hellady znajdują się Chalkidiki, Grecka Macedonia, Riwiera Olimpijska i Saloniki. We wszystkich destynacjach do wyboru są rodzinne pensjonaty ze śniadaniami oraz dobrze oceniane hotele z formułą All Inclusive.

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Mouzenidis Travel na Lato 2020!

  FLY.PL