Grzegorz Bosowski na 30 miejscu w rankingu!

  Media o nas
  Beata Gizak
  Sprawdź, kto ma największy wpływ na rozwój turystyki w Polsce według portalu WaszaTurystyka.pl!

  Portal branżowy WaszaTurystyka.pl opublikował ranking najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. W pierwszym etapie wyselekcjonowano 150 osobistości, związanych ze światem podróży - hotelarzy, przewoźników, urzędników państwowych, branży MICE czy np. ubezpieczycieli. W kolejnym etapie, czytelnicy serwisu, wypełnili ankietę, która pomogła określić rozpoznawalność wskazanych osób. Ostatnim etapem jest opublikowanie ostatecznej listy, która przedstawia 50 osobistości, mających największy wpływ na kształtowanie się rynku turystycznego w Polsce, według Ekspertów i portalu WaszaTurystyka.pl.

  Z przyjemnością informujemy, że 30 pozycję w rankingu zajął Prezes Spółki FLY.PL, Grzegorz Bosowski. „Dziękuję za tak zaszczytne wyróżnienie. Miniony rok był dla naszego biura okresem intensywnej pracy, nowych wyzwań oraz doskonalenia serwisu. Mamy nadzieję, że rok, który właśnie się rozpoczął, umocni naszą pozycję na rynku i przyniesie równie miłe niespodzianki" - mówi Bosowski.

  W rankingu znalazło się 9 przedstawicieli touroperatorów, 9 samorządowców, 5 przedstawicieli linii lotniczych, 5 hotelarzy, 4 agentów, 3 przedstawicieli branży MICE, 3 akademików, 3 polityków.

  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem!

  Zespół FLY.PL

  FLY.PL