Gdzie najlepiej jechać na egzotyczne wakacje?

  Aktualności
  Joanna Malinowska
  Egzotyczne miejsca na wakacje – gdzie warto pojechać na wymarzone wczasy pod palmami? Dowiedz się, który kierunek będzie najlepszy na Twój rajski urlop!

  Egzotyczne kierunki zachwycają bajkowym wybrzeżem, krystalicznie czystą wodą i fascynującą kulturą. Biura podróży z roku na rok rozszerzają ofertę Egzotyki o coraz to ciekawsze propozycje wyjazdów. Gdzie najlepiej spędzić egzotyczne wakacje? Wszystko zależy od rodzaju wyjazdu i oczekiwaniach względem wypoczynku. Podpowiadamy, które egzotyczne kierunki będą najtańsze, gdzie jechać na Egzotykę z dziećmi oraz kiedy rezerwować tani urlop na rajskiej plaży.

  Egzotyka – gdzie najtaniej?

  Najtańsze egzotyczne oferty dostępne są najczęściej na Wyspy Zielonego Przylądka i do Emiratów Arabskich. Zdarza się, że ceny wycieczek w tych kierunkach spadają poniżej 3000 zł lub w skrajnych przypadkach nawet 2000 zł za osobę. Niedrogie egzotyczne wakacje możemy też spędzić w Gambii, Kenii, Tajlandii albo na Zanzibarze. Zdarza się, że ceny tych kierunków, nawet 14-dniowych wyjazdów, spadają poniżej 4000 zł. Należy jednak pamiętać, że kluczem do tanich egzotycznych wczasów jest to, kiedy rezerwujemy wycieczkę.

  Kiedy rezerwować egzotyczne wakacje?

  Najtańsze wakacje w krajach egzotycznych zarezerwować można z dużym wyprzedzeniem lub na ostatnią chwilę w ofercie Last Minute. Jeśli szukacie naprawdę atrakcyjnych wycieczek, sprawdzajcie terminy mniej popularne i rezerwujcie pierwsze lub ostatnie miejsca w samolocie! Najlepsze ceny na Egzotykę Last Minute to wycieczki na Wyspy Zielonego Przylądka, wakacje w Kenii, wczasy w Tajlandii albo Gambii. Natomiast kierunki takie jak Malediwy, Meksyk, Sri Lanka czy Mauritius oraz Egzotyczne Wycieczki Objazdowe najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem.

  Egzotyczne wakacje – gdzie z dzieckiem?

  Hotele dla rodzin z dziećmi dostępne są w ofercie niemal każdego egzotycznego kraju. Najlepsze resorty, w których znajdziemy mnóstwo atrakcji są dostępne na Kubie oraz Dominikanie. To, co należy wziąć pod uwagę przy planowaniu rodzinnych wakacji, to przede wszystkim długość lotu. Wyprawa z małym dzieckiem i długi lot z przesiadką raczej nie wchodzi w grę. Na rodzinne wakacje z małymi dziećmi polecamy więc kierunki czarterowe takie jak Zielony Przylądek  czy Oman. Najlepsze miejsca na wakacje z większymi dziećmi to w naszej opinii Kenia i Madagaskar. Znajdziemy tam wspaniałe Parki Narodowe ze zwierzętami, które dzieci znają głównie z kreskówek. Taką wyprawę zapamiętają na długo!

  Inspiracje na egzotyczne wczasy

  Egzotyka – gdzie warto pojechać w styczniu i lutym? Wybierz najlepsze kierunki na egzotyczne wczasy Last Minute. Zobacz nasze propozycje na wakacje pod palmami zimą 2019!
  Poznaj najciekawsze atrakcje Madagaskaru i leć na wczasy! Dowiedz się, gdzie warto pojechać na wycieczkę na Madagaskarze i co warto zobaczyć na wakacjach na rajskiej wyspie!
  FLY.PL