Gdzie spędzić ferie zimowe 2017?

  Media o nas
  Renata Wielgopolanin
  Szusowanie po ośnieżonym stoku czy wypoczynek na piaszczystej plaży? Maciej Nykiel z FLY.PL mówi o najciekawszych kierunkach na ferie 2017!

  Podróżujemy coraz więcej, częściej i z większym budżetem – mówi Maciej Nykiel w kultowym programie „Sygnały dnia” na antenie Polskiego Radia. Jak przekonuje rozmówca, Polacy spędzają ferie zimowe nie tylko w narciarskich kurortach, ale wyjeżdżają do egzotycznych miejsc. Słoneczna Dominikana, roztańczona Kuba czy ciepłe Wyspy Kanaryjskie jak magnes przyciągają wszystkich spragnionych wypoczynku. Bezpośrednie połączenia lotnicze z polskich miast i bardzo dobra baza hotelowa sprawia, że podróż jest krótsza, a wypoczynek luksusowy!

  Jeśli zastanawiacie się, gdzie najczęściej szukamy ofert wyjazdów zimowych, odpowiedź nie będzie zaskoczeniem – w Internecie. Rozwój technologii wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia, również na planowanie wypoczynku. Jak podkreśla Maciej Nykiel, „Internet zmienił nasz sposób organizacji na lepsze. Możemy nie tylko szybko wyszukać, ale również porównać kilka ofert. Internet uwalnia nas od konieczności fizycznego chodzenia do wielu biur podróży. Porównywarki, eksperckie serwisy internetowe, dają przede wszystkim ogromny benefit dla klienta - znalezienia najkorzystniejszej oferty, w najkorzystniejszej cenie, do tego samego obiektu czy regionu. Wielkim plusem jest eksperckość, lubimy czytać opinie, wiedzieć, jak w danym hotelu czy ośrodku wczasowym bawili się ci, którzy byli tam przed nami” – zwraca uwagę Nykiel.

  Jeśli chcecie się dowiedzieć, gdzie najchętniej spędzamy wakacje i które regiony sprawdzą się na szusowanie po ośnieżonym stoku, zachęcamy do zapoznania się z całością audycji.

  źródło: www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/1715384,Ferie-zimowe-2017-Gdzie-najchetniej-wypoczywaja-Polacy

  FLY.PL